.
 
 

<<  Firma Profili  >>

         

KOZLU ÇELİK EŞYA; Çelik eşya ve çelik büro mobilyaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkesini, kurulduğu günden bu yana temel felsefe olarak kabul eden firmamız, günümüze kadar ürettiği kaliteli ürünlerle yurtiçi ve yurtdışına açık bir pazarda önemli bir yere sahiptir. 

10 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Üretim ve pazarlama halkamızın içinde;

Soyunma dolapları, dosya dolapları, temizlik dolapları, tekli ve çiftli ranzalar, ofis büro koltukları ile diğer ekipmanlardan oluşmaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Misyon :

Sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak günlük değil, sürekli müşteriler ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

Vizyon:

Müşteri beklentilerini aşan yüksek kaliteli hizmet ve ürünleriyle, her seferinde beklentileri aşarak sunmak